aktuális
     archívum
     igazgatói köszöntő
     tanáraink
     diákjaink
     digiévkönyv 2005-2006
     diákmunkák
     iskolánk életéből
     letölthető dokumentumok
     versenyfeladatok
     képgaléria
     versenyek, eredmények
     elérhetőség
     diákönkormányzat
     könyvtár
     Földváry-krónika
     szakkörök, csoportok

Facebook megosztás
hírlevél feliratkozás
Név
E-mail






DIÁKJAINK
1.a ( terem)
Osztályfőnök: Behányi Judit

Tanulók:
Belányi Barnabás Berki Dominik Bognár Csilla
Csepregi Áron Czímer Zselyke Gargya Dorina
Hornyák Máté Kiss Norina Kovács Hunor
Kozák Britani Jázmin Lépold Edina Johanna Mosoni Márk
Nagy Márk Német Regina Németh Antónió
Pajer Csaba Rafa Bianka Raffa Szigfrid
Sipos Margaréta Surányi Hunor Szabó Jázmin
Szédelyi Hanna Tóth Mihály Csanád TóthVivien

Tanárok:
Behányi Judit Inotay Nóra



1.t ( terem)
Osztályfőnök: Bucsekné Hurik Anita

Tanulók:
Álmos Léna Bangó Zsolt Berta Jázmin Judit
Budai Amilla Csörögi Lara Szilvia Dudás Dominik László
Fehér Szabó Eszter Flamich Ákos Gácsi Máté
Horváth Gergely János Hugyecz Emese Zsuzsanna Hunyadkürti Anna
Kovács András Kovács Viktória Kozák Lolita
Lakatos Miléna Lencsés Lujza Zia Maglódi Regina
Máté Laura Diána Niegreisz Vendel Nimród Oroszi Borbála
Palásthy Patrik Pintér Kevin Rostás Zsombor
Sima István Vajk Surányi Márton Tóth Kovács Janka
Tóth Kovács Lilla

Tanárok:
Blaha Mónika Bucsekné Hurik Anita



2.a ( terem)
Osztályfőnök: Herczegné Bálint Ágnes

Tanulók:
Bíró Nikolett Bogácsi Dávid György Bogácsi Mercédesz Mirjam
Csámpai Vanda Krisztina Fehér Emma Horváth Henrietta Csilla
Inotay Júlia Nóra Kovács Bernadett Kun Olivér
Makrai Dénes Nagy Dominik Kevin Nagy Milán Péter
Németh Rubina Lolita Oroszi Barna Hunor Pálkovács Ada
Radics Bernadett Róza Zoé Amanda Sárga Milán Péter
Sorecz Máté Szabó Erik Krisztián Székely Alex
Szirota Noémi Tóth Sarlott Lavinia Várszegi Emese
Zászlós Vivien

Tanárok:
Herczegné Bálint Ágnes Horváthné Tóth Erika



2.t ( terem)
Osztályfőnök: Orosziné Piszár Emerencia

Tanulók:
Balogh Nóra Becsei Botond Cserni Dominik Attila
Csonka Virág Noémi Dian Patrik Foltin Ágnes
Füsz Luca Greff Levente Illó Zsófia
Kendrovszki Bence Kotlárik Lujza Kovács Zsombor
Lencsés Lotti Zorka Martonos Levente Németh Adrián
Pápa Roland Prencsok Piroska Juliann Radics Alexandra
Rafa Klarissza Stefanik Csaba Szentgáli Boglárka
Umali Summer Emma Vesenyi Marcell Wanderlich Gergö
Zászló Viktor Tamás

Tanárok:
Bossányi Gábor Jánosné Orosziné Piszár Emerencia Pallaginé Nagy Ágnes



3.a ( terem)
Osztályfőnök: Szabadosné Józsa Krisztina

Tanulók:
Csizek Luca Csörögi Máté György Deskó Gyula
Dobis Alex Dániel Földesi Fanni Hosták Mira Ramóna
Jakab Ramóna Juhász Liliána Jázmin Kasó Bence Zsolt
Kiss Petra Olívia Kohlács Kata Eszter Körtvélyesi Flóra
Lakatos Fortuna Lomen Flóra Viola Majer Fanni
Nagy Noémi Német Lorenzó Németh Leila Víta
Radics Kevin Raffa Kevin Rottenhoffer Máté
Takács Dániel Veres Boldizsár

Tanárok:
Szabadosné Józsa Krisztina Wagnerné Balik Kitti



3.t ( terem)
Osztályfőnök: Pozsonyiné Szöke Katalin

Tanulók:
Aradszki Barnabás Csákvári Márton Lukács Deme Roland
Fekete Flóra Füle Kiara Gladics Zoltán Bálint
Horváth Laura Horváth Ramóna Juhász Jázmin Elina
Kádasi Bence Kovács Dominika Kozák Vanessza
Krausz Ferenc Szilveszter László Renáta Mona Oláh Jamina Éva
Sándor Dorka Szilágyvári Adrián Török Gábor Bálint
Velki Dávid Vígh Zsombor

Tanárok:
Dr Czímerné Bártfay Anikó Pozsonyiné Szöke Katalin



4.a ( terem)
Osztályfőnök: Györiné Némedy Andrea

Tanulók:
Baksza Hajnal Berki Áron Zoltán Berki Attila
Bottlik Kristóf Béla Gábor Hunor Huszár Vivien
Illó Panna Kis Roland Kovács Éva
Kovács Márton Kovács Ramóna Dorottya Kozák Letícia
Lupcsa Fatima Majer Bálint Mohácsi Dominik
Nagy Máté László Nagy Nikolett Nagy Sándor
Németh Klarissza Papp Kristóf Pintér Dániel
Rácz Izabella Riczi Rebeka Schütt Hanna
Tóth Jázmin Vidák Zsaklin

Tanárok:
Györiné Némedy Andrea Hegedüs Andrea



4.t ( terem)
Osztályfőnök: Szücsné Hegyi Mária

Tanulók:
Baranyi Klaudia Irén Berta Barnabás Bregó Alexandra Szilvia
Chovanecz Csongor Örs Endrész Bálint Fejes Balázs Attila
Hévizi Jonatán Mihály Horka Lilla Jakab Renátó
Kovács Dominika Zsuzsanna Kozák Brendon Roland Lõrik Veronika
Lõrinczi Zoltán Martonos Róbert Mészáros Ádám
Mosoni Fanni Pajer Levente Selmeci Ákos
Szaniszló Kira Szücs Kristóf László Tuskó Alexandra Irén
Wanderlich Boglárka Zászlós Vivien Mariann

Tanárok:
Horváthné Tóth Erika Inotay Gergely Party Pálné
Szücsné Hegyi Mária



5.a ( terem)
Osztályfőnök: Szalatnyai Gáborné

Tanulók:
Becsei Balázs Csákvári Szabolcs Gábor Drajkó Mira
Grancsa Martin Horváth Adrienn Lilla Hugyecz Attila
Juhász Stella Kohlács Panka Emma Kovács Adrienn
Lõrinczi Luca Sára Makrai Nándor Nagy Ádám
Nagy Alma Nagy Kristóf Gyula Német Andor Rikárdó
Németh Kevin György Németh Rajmond Ádám Németh Sztella
Pozsgai Lilla Karina Rácz Natália Fruzsina Radics Ádám
Rafa Alexandra Lolita Selmeci Tamás Szabó Boldizsár
Szalay Evelin Takács Flórián Tonhauser Tamás
Tóth Dániel

Tanárok:
Bossányi Gábor Jánosné Bundikné Gerengay Ildikó Inotay Gergely
Kármán Zoltán Majerné Molnár Gabriella Német Irén
Ragány Mariann Rusvay Gergely Szalatnyai Gáborné
Zsidek Béláné



5.t ( terem)
Osztályfőnök: Nagy László Sándorné

Tanulók:
Bachor Mirella Banda Marcell Barna Panna Dorina
Bognár Tímea Fanni Csépe Zoltán Ditzman Szamanta
Drábik Jana Fehér Endre Fehér Lola
Füzik Dániel Gácsi Virág Jámbor Ádám Gergely
Kis Csenge Korona Richárd László Mártai Ákos Olivér
Murcsik Ferenc Németh Kevin Németh Nikolasz
Németh Rikárdó Németh Rómeó Oláh Gergely
Oroszi Krisztián Riczenyák Patrik Sándor Dominik
Sinkó Bettina Szabó Henriett Szántói Levente
Szokol Boglárka Bianka

Tanárok:
Bucsekné Hurik Anita



6.a ( terem)
Osztályfőnök: Kászonyi Ildikó

Tanulók:
Bogácsi Bernadett Boglárka Bognár Gergö Boleranczki Dávid Lajos
Bottlik Evelin Dobis Bianka Ferencz Fanni
Gulyás Melinda Horváth Gyõzõ Ignácz Boglárka
Inotay Réka Lili Kerekes Boglárka Kovács Blanka Zsófia
Pesti Mike Noel Rácz Miklós Radics Balázs
Radics Virág Anna Szántai Sára Barbara Tóthfalusi Boglárka
Varga Dorián Vidák Ramóna

Tanárok:
Herczegné Bálint Ágnes Horváthné Tóth Erika Német Irén
Party Andrásné Ragány Mariann



6.b ( terem)
Osztályfőnök: Zsigmond Ildikó

Tanulók:
Alföldi Lilla Dorina Bokros Amanda Vanessza Bokros Dominik Zoltán
Döme Rajmund Gladics Edina Hajdú Brenda
Hunyadkürti Dóra Illó Renáta Kiss Gergö László
Klucsik Botond Kovács Norbert Kozák Kevin
Majer Alexandra Miklós Márton Nagy Henrietta Orsolya
Németh Elizabet Patrícia Ponicsán Panna Radics Martin
Sipeki Boglárka Erzsébet Szégner Barbara Tarapcsák Boglárka
Vidák Alexandra Leila

Tanárok:
Bossányi Gábor Jánosné Német Irén Orosziné Piszár Emerencia
Pallaginé Nagy Ágnes Party Andrásné Party Pálné
Ragány Mariann



6.t ( terem)
Osztályfőnök: Majerné Molnár Gabriella

Tanulók:
Basa Bálint Budai Nikolasz György Burai Zoltán Márió
Deskó Amira Éder Boldizsár Földesi Gergö Dávid
Földi Napsugár Greff Dávid Tamás Kohr Kitti Evelin
Kovács Klaudia Kovács Vanessza Lakatos Béla
Liszi Luca Éva Lupcsa Amanda Mándity Erik
Nagy Alex Ádám Nagy Rebeka Péter Richárd
Pósa Roland Restyák Tímea Rozman Tamás
Szabó Melissza

Tanárok:
Német Irén Party Andrásné Party Pálné
Ragány Mariann



7.a ( terem)
Osztályfőnök: Kurdi Csabáné

Tanulók:
Ajanidisz Barnabás Janisz Berta Dániel Csámpai Ádám
Deguly Martin Drenkovics Réka Farkas Márk Imre
Farkas Tifani Bernadett Góman Vanessza Natália Hegyesi Noémi
Kis Barnabás Konecsni Regina Kozák Karlo
Kuris Tamás Nábelek Milán Gábriel Nagy Krisztina Martina
Party Ádám Povázsai Dorka Radics Krisztián
Radics Roland Rostás Eszter Rudics Dominik János
Scheibert Márton Huszlen Siska Botond Vendel Tóth Máté
Varga Dóra

Tanárok:



7.t ( terem)
Osztályfőnök: Party Andrásné

Tanulók:
Bagi Martin Balogh Szebasztián Ditzman László
Faludi Sára Borbála Horti-Nagy Bálint Máté Ignácz Bianka
Isztujka Dávid Jantsek Norbert Zoltán Kiss Karina
Kiss Zsolt Roland Kövesdi Roland Lakatos Kevin
Makkos Gergely Mártai Tamara Mónika Németh Julietta
Németh Ramóna Rényi Nikolett Rizmajer János
Somogyi Brigitta Somogyi Panna Tomon Krisztofer
Tuskó Tímea

Tanárok:



8.a ( terem)
Osztályfőnök: Német Irén

Tanulók:
Bálint Viktor Ákos Bene Patrik Berta Mercédesz
Burai Ramóna Drajkó Fanni Dudás Tifani
Guba Georgina Horváth Anasztázia Kantár Fanni
Körtvélyesi Zoltán Mártai Balázs Csongor Marton Vivien
Németh Izabella Floransz Németh Katrin Antónia Pataki Laura Kinga
Pikács Lajos Schütt Norbert Stuhár Alexandra
Szabó Ádám

Tanárok:
Bundikné Gerengay Ildikó Feketéné Bokor Edina Inotay Gergely
Majerné Molnár Gabriella Nagy László Sándorné Német Irén
Party Andrásné Ragány Mariann Simon-Szendrey Rita Ilona
Zsidek Béláné Zsigmond Ildikó



8.b ( terem)
Osztályfőnök: Sóron Zsuzsanna

Tanulók:
Berki Dzsenifer Bódi Boglárka Csillag Roland
Fodor László Galamb Beatrix Gladics Szabina
Gyömbér Marcell Kocsis Boglárka Kormos Anni Zsófia
Kovács Friderika Kozák Krisztina Lencsés Noel
Németh Ildikó Szeléna Németh Mercédesz Palugyai Noémi
Radics Kevin Tamás Restyák Gergely Spargl Ádám János
Varga Réka Varga Sára

Tanárok:
Bundikné Gerengay Ildikó Cser Gézáné Feketéné Bokor Edina
Inotay Gergely Kármán Zoltán Kurdi Csabáné
Majerné Molnár Gabriella Simon-Szendrey Rita Ilona Sóron Zsuzsanna



8.t ( terem)
Osztályfőnök: Zsidek Béláné

Tanulók:
Bajkó Barbanás Bálint Zsófia Bíró Balázs Bertalan
Dvorák Nóra Hernádi Tamás Horváth Petra
Makai Loretta Nagy Katalin Nagy Márk
Oláh Tibor Pataki Nikolett Viktória Pósa Róbert
Rácz Alexandra Török Noel Varga Márton
Varga Péter Virsinger Dorina

Tanárok:
Bundikné Gerengay Ildikó Inotay Gergely Kászonyi Ildikó
Nagy László Sándorné Party Pálné Ragány Mariann
Sóron Zsuzsanna Zsidek Béláné Zsigmond Ildikó



 
2600 Vác, Nagymező utca 14.   Tel., fax: 06 27 315 297   E-mail: foldisk@hu.inter.net
Készítette: GEDEON Tárhely: HostCity