aktuális
     archívum
     igazgatói köszöntő
     tanáraink
     diákjaink
     digiévkönyv 2005-2006
     diákmunkák
     iskolánk életéből
     letölthető dokumentumok
     versenyfeladatok
     képgaléria
     versenyek, eredmények
     elérhetőség
     diákönkormányzat
     könyvtár
     Földváry-krónika
     szakkörök, csoportok

Facebook megosztás
hírlevél feliratkozás
Név
E-mail






DIÁKJAINK
1.a ( terem)
Osztályfőnök: Györiné Némedy Andrea

Tanulók:
Balázs Benjámin Blamri Leila Cserni Attila
Debreczeni Zselyke Virág Farkas Veronika Füle Fanni
Horváth Henrietta Horváth Mirtill Edina Isztujka Márk Bálint
Kramlik Ármin Tamás Kreiter Axel Erik Lakatos László
Liszi Katica Madarász Mira Maród Mira Mendi
Nábelek Laura Lili Náday Olivér Németh Borisz
Németh Dzsesszika Lolita Rácz Boglárka Roza Laura Lili
Tóth Glenda Török Kevin Vidák Diegó
Virág József

Tanárok:
Györiné Némedy Andrea Hegedüs Andrea



1.t ( terem)
Osztályfőnök: Party Pálné

Tanulók:
Bak Regina Alexa BalázsAnasztázis Balogh Ákos
Bangó Lillla Bárdos Benett Gábor Blamri Maryah
Chovanecz Lola Szófia Csermák anna Csielka Medox
Csulik Lizett Debre Panna Farkas Attila Gyula
Foltin Kende László Haklik Zsófia Hosták Alexandra
Kendrovszki Csenge Kurinczi Amira Rizmajer Martin András
Sándor Máté Sztrecskó Bence Tajti Milán
Török Dominik Gellért Treszkai Hanga Veres Izabella Mária
Veres Máté Zajácz Georgina Luca

Tanárok:
Party Pálné Rusvay Gergely



2.a ( terem)
Osztályfőnök: Behányi Judit

Tanulók:
Belányi Barnabás Berki Dominik Bíró Nikolett
Bognár Csilla Czímer Zselyke Farkas Balázs László
Gargya Dorina Gáspár Levente Hornyák Máté
Kozák Britani Jázmin Lépold Edina Johanna Moys Beatrix
Nagy Márk Német Regina Németh Antónió
Rafa Bianka Raffa Szigfrid Sipos Margaréta
Surányi Hunor Szédelyi Hanna Tóth Mihály Csanád
Tóth Vivien

Tanárok:
Behányi Judit



2.t ( terem)
Osztályfőnök: Bucsekné Hurik Anita

Tanulók:
Álmos Léna Bangó Zsolt Berta Jázmin Judit
Budai Amilla Cserni Dominik Attila Csörögi Lara Szilvia
Dudás Dominik László Fehér Szabó Eszter Flamich Ákos
Gácsi Máté Gogola André Hugyecz Emese Zsuzsanna
Kovács András Kovács Viktória Kozák Lolita
Lencsés Lujza Zia Maglódi Regina Máté Laura Diána
Niegreisz Vendel Nimród Oroszi Borbála Palásthy Patrik
Pintér Kevin Rostás Zsombor Sima István Vajk
Surányi Márton Tóth Kovács Janka Tóth Kovács Lilla

Tanárok:
Blaha Mónika Bucsekné Hurik Anita



3.a ( terem)
Osztályfőnök: Horváthné Tóth Erika

Tanulók:
Bársony Barbara Fanni Bogácsi Dávid György Bogácsi Mercédesz Mirjam
Csámpai Vanda Krisztina Fehér Emma Horváth Henrietta Csilla
Inotay Júlia Nóra Kovács Bernadett Kun Olivér
Makrai Dénes Nagy Dominik Kevin Németh Rubina Lolita
Oroszi Barna Hunor Pálkovács Ada Radics Bernadett
Róza Zoé Amanda Sorecz Máté Szabó Erik Krisztián
Székely Alex Szirota Noémi Tóth Sarlott Lavinia
Várszegi Emese Vida Lia Liliom Zászlós Vivien

Tanárok:
Herczegné Bálint Ágnes Horváthné Tóth Erika



3.t ( terem)
Osztályfőnök: Orosziné Piszár Emerencia

Tanulók:
Balogh Nóra Becsei Botond Bodnár Stefánia Afrodité
Csepregi Áron Csonka Virág Noémi Dian Patrik
Foltin Ágnes Füsz Luca Illó Zsófia
Kotlárik Lujza Kovács Zsombor Krausz Ferenc Szilveszter
Lencsés Lotti Zorka Martonos Levente Mosoni Márk
Németh Adrián Pápa Roland Prencsok Piroska Juliann
Radics Alexandra Rafa Klarissza Stefanik Csaba
Szentgáli Boglárka Umali Summer Emma Vezsenyi Marcell
Wanderlich Gergö Zászló Viktor Tamás

Tanárok:
Bossányi Gábor Jánosné Orosziné Piszár Emerencia Pallaginé Nagy Ágnes



4.a ( terem)
Osztályfőnök: Wagnerné Balik Kitti

Tanulók:
Csizek Luca Csörögi Máté György Deskó Gyula
Dobis Alex Dániel Földes Richárd Földesi Fanni
Horváth Ádám Hosták Mira Ramóna Jakab Ramóna
Juhász Liliána Jázmin Kasó Bence Zsolt Kohlács Kata Eszter
Körtvélyesi Flóra Lakatos Fortuna Lomen Flóra Viola
Majer Fanni Nagy Noémi Német Lorenzó
Németh Leila Víta Radics Kevin Raffa Kevin
Rottenhoffer Máté Takács Dániel Veres Boldizsár

Tanárok:
Szabadosné Józsa Krisztina Wagnerné Balik Kitti



4.t ( terem)
Osztályfőnök: Pozsonyiné Szöke Katalin

Tanulók:
Aradszki Barnabás Csákvári Márton Lukács Füle Kiara
Gladics Zoltán Bálint Horváth Laura Horváth Ramóna
Horváth Vanda Juhász Jázmin Elina Kádasi Bence
Kovács Dominika Kozák Vanessza László Renáta Mona
Nagy Sándor Oláh Jamina Éva Sándor Dorka
Szilágyvári Adrián Török Gábor Bálint Vígh Zsombor

Tanárok:
Dr Czímerné Bártfay Anikó Pozsonyiné Szöke Katalin



5.a ( terem)
Osztályfőnök: Sóron Zsuzsanna

Tanulók:
Baksza Hajnal Berki Áron Zoltán Berki Attila
Bottlik Kristóf Béla Fehér Endre Feró Henriett
Gábor Hunor Huszár Vivien Illó Panna
Kis Roland Kohlács Panka Emma Kovács Éva
Kovács Márton Kovács Ramóna Dorottya Kozák Letícia
Lupcsa Fatima Majer Bálint Mohácsi Dominik
Nagy Máté László Nagy Nikolett Németh Kevin
Németh Klarissza Papp Kristóf Pintér Dániel
Rácz Izabella Riczi Rebeka Tóth Jázmin
Vidák Zsaklin

Tanárok:
Bossányi Gábor Jánosné Bundikné Gerengay Ildikó Cser Gézáné
Feketéné Bokor Edina Hegedüs István Kármán Zoltán
Kurdi Csabáné Majerné Molnár Gabriella Német Irén
Party Andrásné Somodiné Hegyi Klára Györgyi Sóron Zsuzsanna
Szalatnyai Gáborné



5.t ( terem)
Osztályfőnök: Bundikné Gerengay Ildikó

Tanulók:
Berta Barnabás Bregó Alexandra Szilvia Csépe Zoltán
Endrész Bálint Endrész Zsombor Fejes Balázs Attila
Galántai Áron Hévizi Jonatán Mihály Jakab Renátó
Kovács Dominika Zsuzsanna Kozák Brendon Roland Lõrik Veronika
Lõrinczi Zoltán Martonos Róbert Mészáros Ádám
Mosoni Fanni Németh Kevin György Oroszi Krisztián
Selmeci Ákos Szalay Evelin Szaniszló Kira
Szücs Kristóf László Tuskó Alexandra Irén Wanderlich Boglárka
Zászlós Vivien Mariann

Tanárok:
Bossányi Gábor Jánosné Bundikné Gerengay Ildikó Cser Gézáné
Feketéné Bokor Edina Hegedüs István Inotay Gergely
Kármán Zoltán Madarász Kata Majerné Molnár Gabriella
Német Irén Party Andrásné Simon-Szendrey Rita Ilona
Somodiné Hegyi Klára Györgyi Zsigmond Ildikó



6.a ( terem)
Osztályfőnök: Szalatnyai Gáborné

Tanulók:
Becsei Balázs Burai Zoltán Márió Csákvári Szabolcs Gábor
Csonka Dzsenifer Drajkó Mira Grancsa Martin
Horváth Adrienn Lilla Hugyecz Attila Juhász Stella
Kovács Adrienn Lõrinczi Luca Sára Makrai Nándor
Nagy Ádám Nagy Alma Nagy Kristóf Gyula
Német Andor Rikárdó Németh Rajmond Ádám Németh Sztella
Pozsgai Lilla Karina Rácz Natália Fruzsina Radics Ádám
Rafa Alexandra Lolita Selmeci Tamás Takács Flórián
Tóth Dániel

Tanárok:
Bossányi Gábor Jánosné Kármán Zoltán Kurdi Csabáné
Majerné Molnár Gabriella Nagy László Sándorné Német Irén
Party Andrásné Rusvay Gergely Somodiné Hegyi Klára Györgyi
Sóron Zsuzsanna Szalatnyai Gáborné Vincze Béláné



6.t ( terem)
Osztályfőnök: Nagy László Sándorné

Tanulók:
Banda Marcell Barna Panna Dorina Berki Kevin András
Bognár Tímea Fanni Ditzman Szamanta Drábik Jana
Farkas Kevin Edgár Fehér Lola Füzik Dániel
Gácsi Virág Horváth Gyõzõ Ignácz Boglárka
Jámbor Ádám Gergely Kis Csenge Mártai Ákos Olivér
Murcsik Ferenc Németh Nikolasz Németh Rikárdó
Németh Rómeó Oláh Gergely Sándor Dominik
Sinkó Bettina Szabó Henriett Szokol Boglárka Bianka

Tanárok:
Bossányi Gábor Jánosné Feketéné Bokor Edina Kármán Zoltán
Kurdi Csabáné Madarász Kata Majerné Molnár Gabriella
Nagy László Sándorné Rusvay Gergely Simon-Szendrey Rita Ilona
Somodiné Hegyi Klára Györgyi Sóron Zsuzsanna Szalatnyai Gáborné
Vincze Béláné Zsigmond Ildikó



7.a ( terem)
Osztályfőnök: Kászonyi Ildikó

Tanulók:
Bogácsi Bernadett Boglárka Bognár Gergö Boleranczki Dávid Lajos
Bottlik Evelin Ferencz Fanni Gulyás Melinda
Inotay Réka Lili Jeszenszky Botond Kerekes Boglárka
Kovács Blanka Zsófia Kozák Karlo Pesti Mike Noel
Rácz Miklós Radics Balázs Szántai Sára Barbara
Tenkei Richárd Tóthfalusi Boglárka Varga Dorián
Vidák Ramóna

Tanárok:
Bundikné Gerengay Ildikó Kármán Zoltán Kászonyi Ildikó
Kurdi Csabáné Majerné Molnár Gabriella Nagy László Sándorné
Német Irén Rusvay Gergely Simon-Szendrey Rita Ilona
Somodiné Hegyi Klára Györgyi Zsigmond Ildikó



7.b ( terem)
Osztályfőnök: Zsigmond Ildikó

Tanulók:
Alföldi Lilla Dorina Bokros Amanda Vanessza Bokros Dominik Zoltán
Döme Rajmund Gladics Edina Hevesi Zoltán
Hunyadkürti Dóra Illó Renáta Klucsik Botond
Kovács Norbert Kozák Kevin Miklós Márton
Nagy Henrietta Orsolya Ponicsán Panna Radics Martin
Sipeki Boglárka Erzsébet Szégner Barbara Vidák Alexandra Leila

Tanárok:
Álmos László Bundikné Gerengay Ildikó Hegedüs István
Kármán Zoltán Kászonyi Ildikó Madarász Kata
Majerné Molnár Gabriella Nagy László Sándorné Német Irén
Rusvay Gergely Simon-Szendrey Rita Ilona Somodiné Hegyi Klára Györgyi
Zsigmond Ildikó



7.t ( terem)
Osztályfőnök: Majerné Molnár Gabriella

Tanulók:
Budai Nikolasz György Éder Boldizsár Földesi Gergö Dávid
Greff Dávid Tamás Kohr Kitti Evelin Kovács Klaudia
Kovács Vanessza Lakatos Béla Liszi Luca Éva
Lupcsa Amanda Nagy Alex Ádám Nagy Rebeka
Péter Richárd Pósa Roland Restyák Tímea
Rozman Tamás Serbán Mercédesz Bianka

Tanárok:
Bundikné Gerengay Ildikó Feketéné Bokor Edina Inotay Gergely
Kármán Zoltán Kászonyi Ildikó Kurdi Csabáné
Madarász Kata Majerné Molnár Gabriella Nagy László Sándorné
Party Andrásné Simon-Szendrey Rita Ilona Somodiné Hegyi Klára Györgyi
Zsigmond Ildikó



8.a ( terem)
Osztályfőnök: Kurdi Csabáné

Tanulók:
Ajanidisz Barnabás Janisz Berta Dániel Bódi Boglárka
Csámpai Ádám Csillag Roland Deguly Martin
Drenkovics Réka Csilla Farkas Márk Imre Góman Vanessza Natália
Hegyesi Noémi Horváth Zsófi Kis Barnabás
Konecsni Regina Kuris Tamás Nábelek Milán Gábriel
Nagy Krisztina Martina Party Ádám Povázsai Dorka
Radics Krisztián Radics Roland Rostás Eszter
Rudics Dominik János Scheibert Márton Huszlen Siska Botond Vendel
Tóth Máté Varga Dóra

Tanárok:
Bossányi Gábor Jánosné Bundikné Gerengay Ildikó Feketéné Bokor Edina
Inotay Gergely Kármán Zoltán Kászonyi Ildikó
Kurdi Csabáné Madarász Kata Majerné Molnár Gabriella
Nagy László Sándorné Simon-Szendrey Rita Ilona Somodiné Hegyi Klára Györgyi
Szalatnyai Gáborné Zsigmond Ildikó



8.t ( terem)
Osztályfőnök: Party Andrásné

Tanulók:
Bagi Martin Bálint Zsófia Ditzman László
Faludi Sára Borbála Hernádi Tamás Horti-Nagy Bálint Máté
Ignácz Bianka Isztujka Dávid Kiss Karina Nóra
Kövesdi Roland Lakatos Kevin Makkos Gergely
Mártai Tamara Mónika Németh Ramóna Rényi Nikolett
Rizmajer János Somogyi Brigitta Somogyi Panna
Tuskó Tímea

Tanárok:
Bossányi Gábor Jánosné Bundikné Gerengay Ildikó Feketéné Bokor Edina
Inotay Gergely Kármán Zoltán Kászonyi Ildikó
Kurdi Csabáné Madarász Kata Majerné Molnár Gabriella
Nagy László Sándorné Simon-Szendrey Rita Ilona Sóron Zsuzsanna
Szalatnyai Gáborné Zsigmond Ildikó



 
2600 Vác, Nagymező utca 14.   Tel., fax: 06 27 315 297   E-mail: foldvarytitkarsagvac@gmail.com
Készítette: GEDEON Tárhely: HostCity